O Firmie

KILKA SŁÓW O FIRMIE

Czym jest DEC PRO?

Jesteśmy firmą z Olszyny ( woj. dolnośląskie) , która już od 15 lat świadczy solidne usługi remontowo-budowlane. Mamy na koncie kilkadziesiąt projektów zakończonych sukcesem, a o naszym zaangażowaniu świadczą rzesze zadowolonych klientów i partnerów biznesowych. Każdą pracę wykonujemy z najwyższą starannością i precyzją. Z powodzeniem łączymy metody tradycyjne z najnowszymi osiągnięciami techniki. Głównym kierunkiem prac jest sucha zabudowa, a specjalizujemy sie w zabudowie poddaszy, szpachlowaniu i malowaniu natryskowym. Nasz dorobek zawodowy i doświadczenie obejmuje zarówno budowę i remonty domów, mieszkań jak i efektowych budynków użytkowych.
Działamy na terenie powiatu lubańskiego, zgorzeleckiego, jeleniogórskiego i okolic, realizujemy usługi jako generalny wykonawca oraz firma wykończeniowa.
Cieszymy się renomą i zaufaniem, ponieważ robimy wszystko, by zadowolić naszych klientów. Wybierając naszą firmę, zyskujecie Państwo pewność, że Wasz projekt będzie dopracowany w każdym szczególe i wykonany z najwyższą starannością. Dzięki nam ominą Was zmartwienia i troski związane z planowaną budową.
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i galerią zdjęć z dotychczasowych zamknietych projektów.

/Współpraca

Nasz udział w reklamie ISOVER!

Pracujemy na materiałach najwyższej jakości!

/SATAWIAMY NA JAKOŚĆ

Współpracujemy z